Kategorijos
Ratlankių valymas

Kaip valyti ratlankius?

Niekam tikrai ne naujiena, kad kasdien važinėjant Jūsų automobilio išorė nuolat tepasi. Bene pati tepliausia automobilio dalis yra automobilio ratlankiai, nuolat kenčiantys nuo nelygių kelių, purvo ir kitų negandų. Norint nors dalinai apsaugoti juos nuo purvo galima naudoti žinomų įmonių gaminamus specialius preparatus, tačiau jų poveikis neilgaamžis.

Niekam tikrai ne naujiena, kad kasdien važinėjant Jūsų automobilio išorė nuolat tepasi. Bene pati tepliausia automobilio dalis yra automobilio ratlankiai, nuolat kenčiantys nuo nelygių kelių, purvo ir kitų negandų. Norint nors dalinai apsaugoti juos nuo purvo galima naudoti žinomų įmonių gaminamus specialius preparatus, tačiau jų poveikis neilgaamžis. Pats efektyviausias būdas išlaikyt ratlankius švarius ir blizgančius – reguliariai juos valyti.

Gerai juos nuvalyti visai nesudėtinga, Jums tereikės tik automobilio ratlankių plovimo tirpalo, paprasto automobilio šampūno (be vaško), kibiro vandeniui, kempinės, vandens, šepetėlio ir švarios medvilninės skiautės.

Skirtingų gamintojų produktai turi skirtingas vaikimo savybes, todėl geriausia prieš naudojant perskaityti tirpalo aprašymą. Užpilkite valymui skirtą priemonę ant ratlankių, ir palikite ją “darbuotis” keletą minučių. Pasibaigus aprašyme nurodytam laikui, nuplaukite tirpalą su vandeniu. Patogiausia naudoti vandens žarna, pradedant nuo viršutinės ratlankio dalies.

Kibire su vandeniu pasiruoškite automobilinio šampūno tirpalą. Juo valykite ratlankius naudodami kempinę ir šepetėlį. Baigę procedūrą, tirpalą nuo ratlankio gerai nuplaukite, nes likučiai gali palikti dėmes. Nusausinimui naudokite švarią medvilnės skiautę. Būtinai naudokite tik minkštą šluostę, kad subraižytumėte ratlankių paviršiaus.

Norėdami išlaikyti savo automobilio ratlankius švarius ir blizgančius kartokite šią procedūrą bent jau kartą per mėnesį, kad purvas nespėtų susikaupti.