Kategorijos
Automobilio vaškavimas

Automobilio vaškavimas – kaip jis atliekamas?

Automobilio vaškavimas ne tik suteikia jūsų automobiliui natūralų blizgesį, bet ir padeda apsaugoti dažų sluoksnį nuo atšiaurios aplinkos. Atliekant vaškavimą susidaro skaidrus ir blizgantis vaško sluoksnis virš automobilio dažų. Šis sluoksnis užpildo nedidelius įbrėžimus, akmenukų paliktus įmušimus, taip padarydamas juos nepastebimus.

Automobilio vaškavimas ne tik suteikia jūsų automobiliui natūralų blizgesį, bet ir padeda apsaugoti dažų sluoksnį nuo atšiaurios aplinkos. Atliekant vaškavimą susidaro skaidrus ir blizgantis vaško sluoksnis virš automobilio dažų. Šis sluoksnis užpildo nedidelius įbrėžimus, akmenukų paliktus įmušimus, taip padarydamas juos nepastebimus. Vaško sluoksnis taip pat efektyviai užkerta kelią vandeniui, taip sumažindamas korozijos atsiradimo tikimybę.

Norint geriausių rezultatų reikia neužmiršti, kad procesą reikia atlikti reguliariai kas kelis mėnesius, nes vaško sluoksnis tikrai nėra amžinas. Net ir Itin geros kokybės vaškas ant automobilio negali išsilaikyti ilgiau kaip keturis mėnesius.

Norint atlikti šitą procedūrą pačiam Jums bus reikalingas geros kokybės vaškas, minkšta kempinė bei švarus ir minkštas skudurėlis. Jūsų automobilis turi būti labai švarūs ir sausas. Prieš pradedant įsitikinkite, ar pasirinkote tikrai tinkamą produktą (be abrazyvo). Atliekant darbą laikykite savo automobilį šešėlyje, kad neįkaistų automobilio paviršius. Vaškuodami apsiribokite nedideliais plotais. Jei naudosite skystą vašką, tai pirmiausia butelį gerai supurtykite. Užpilkite nedidelį kiekį vaško ant kempinės ir ant tos automobilio vietos kurią ruošiatės trinti. Rekomenduotina pradėti nuo aukščiausių automobilio vietų ir tik pabaigai palikti apačią. Vaškuodami stenkitės nepaliesti juodų plastmasinių apdailos detalių – vaškas gali ant jų palikti baltas dėmes.

Padengtą vašką trinkite su švelnia servetėle sukamaisiais judesiais, kol išgausite norimą blizgesį. Po darbo neužmirškite nuvalyt vaško likučių nuo plastmasinių automobilių apdailos detalių.

Šitą procedūrą patariame atlikti bent kartą per tris mėnesius.